A. Juškevičius sužaidė sezono mačą, o K. Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą

Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (3-4) namie po atkaklios kovos 85:90 (27:14, 25:24, 17:20, 16:32) turėjo pripažinti Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5-3) pranašumą.

Likus pusantros minutės aikštės šeimininkai atsiliko minimaliai(83:84), tačiau susigrąžinti persvaros taip ir nepavyko.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis buvo labai skirtingas.

Sezono pasirodymą surengęs A.Juškevičius per 33 minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 32 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

19 taškų pridėjo Artiomas Parachovskis (9 atk. kam., 4 kl.), 14 – Artiomas Zabelinas, po 11 – Marekas Mejeris (5 atk. kam.) ir Aleksandras Platunovas (2/3 trit. Jeremiah Hillo sąskaitoje – net 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau vos 3 taškai su tragišku pataikymu (0/5 dviit., 1/4 trit.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 26 ir 20 taškų surinkę Errickas McCollumas (3/10 dvit., 5/10 trit., 5 rez. per.) ir Johnathanas Motley (9 atk. kam., 6 kl.) bei 18 įmetęs Stantonas Kiddas.