„Crvena Zvezda“ pergalę Adrijos lygoje 1 tašku lėmė varžovų trenerio techninė pražanga

Aba-liga nuotr.

Belgrado "Crvena Zvezda" (10-1) Adrijos lygoje per plauką išvengė sensacingo pralaimėjimo, o pergalė buvo pasiekta netikėtu būdu.

Serbijos klubas Slovėnijoje vykusiame tikrame nervų kare 71:70 (12:16, 15:19, 15:24, 29:11) palaužė Novo Mesto "Krka" (3-8) krepšininkus.

Likus pusketvirtos minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "Crvena Zvezda" strategas Dejanas Radonjičius kategoriškai nesutiko su Dejanui Davidovacui skirta pražanga puolime, gavo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas jo komandai atsiliekant 47:62.

Likus 8 sekundėms Belgrado ekipos žvaigždė Nikola Kaliničius tolimu šūviu išlygino rezultatą, o likus 3 sekundėms Temple'as Gibbsas prarado kamuolį. Veikiausiai būtų žaidžiamas pratęsimas, jei ne Krka trenerio Daliboro Damjanovičiaus techninė pražanga, kurią N.Kaliničius pavertė pergalingu tašku nuo baudų metimo linijos.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 16 taškų surinkę D.Davidovacas (14/15 baudų, 10 atk. kam., 3 per. kam., 34 naud. b.) ir N.Kaliničius (2/8 dvit., 3/7 trit.) bei 10 pridėjęs Stefanas Markovičius (4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems buvęs Vilniaus "Ryto" Gynėjas Rokas Stipčevičius (3/5 trit., 5 kl., 5 praž.) pelnė 16, T.Gibbsas (5 atk. kam.) – 14, Janas Kosi – 12 taškų.