Ą. Tubelis kėsinosi į trigubą dublį bei pasiekė rezultatyvių perdavimų NCAA rekordą

Ąžuolas Tubelis vėl buvo vienas pergalės kalvių bei kėsinosi į trigubą dublį, o jo ir brolio dvynio Tautvilo atstovaujama komanda išlieka nepralaimėjusi NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (10-0) namie 101:76 (52:42, 49:34) sutriuškino Šiaurės Kolorado "Bears" (6-6) studentus.

Ą.Tubelis per 29 minutes įmetė 16 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 8 (4 – puolime) bei perėmė 3 kamuolius, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

8 rezultatyvumo perdavimai – net dvigubai pagerintas aukštaūgio karjeros NCAA rekordas.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 19 ir 17 taškų surinkę Christianas Koloko (8/12 dvit., 8 atk. kam., 4 bl.) ir buvęs žalgirietis Kerras Kriisa (7 rez. perd.), 12 pridėjo Dalenas Terry, 11 – Bennedictas Mathurinas (9 atk. kam., 5 per. kam.).

Šį kartą progą pasireikšti gavo ir T.Tubelis, tačiau per 2 minutes jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

Svečių gretose nesulaikomai žaidė net 33 taškus (8/14 dvit., 4/5 trit., 5/5 baudų) pelnęs Daylenas Kountzas.