J. Pašutiną atleidęs Krasnodaro klubas pralaimėjo dviejų pratęsimų dramą

Tikrą dramą VTB Vieningoje lygoje išgyveno vieni Europos taurės lyderių Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5-4) krepšininkai.

Panevėžio "Lietkabelio" varžovai išvykoje po dviejų patęsimų 104:108 (22:21, 21:19, 20:18, 18:24, 9:9, 13:17) nusileido Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (5-4) ekipai.

Priminsime, kad Krasnodaro komanda šią savaitę išsiskyrė su vyriausiuoju treneriu Jevgenijumi Pašutinu, o jos vairą laikinai perėmė serbas Branko Maksimovičius.

Likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "Loko" žvaigždė Errickas McCollumas pataikė tik vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą, o vėliau niekas taškų nepelnė.

Pirmasis papildomas laikas nugalėtojo neišaiškino, o antrojo pratęsimo pabaigoje aikštės šeimininkai baudų metimais išplėšė pergalę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 24 ir 22 taškus surinkę latvis Rolandas Freimanis (1/9 trit., 10 atk. kam., 24 naud. b.) ir Sergejus Toropovas (8/12 dvit., 7 atk. kam.).

Svečiams E.McCollumas (11/12 baudų, 7 atk. kam., 9 išpr. praž., 21 naud. b.) pelnė 25, Jonathanas Motley (5 kl., 5 praž.) – 19, Quinnas Cookas (1/6 trit., 8 rez. perd.,) – 15 taškų.