Fantastiškai žaidęs M. Sušinskas vedė į pergalę prieš M. Gebeno ekipą

Šeštadienį Vokietijos pirmenybėse susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Mindaugo Sušinsko atstovaujamas Chemnico "Niners" (6-5) klubas namie 106:94 (26:20, 25:21, 24:24, 31:29) įveikė Bambergo "Brose" (5-6) ekipą su Martinu Gebenu.

M.Sušinskas surengė sezono pasirodymą ir buvo rezultatyviausias bei naudingiausias mačo žaidėjas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs alytiškis per 33 minutes pelnė 32 taškus (6/7 dvit., 5/9 trit., 5/6 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 35 efektyvumo balus.

31 tašką pridėjo Trentas Lockettas (10/14 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd., 33 naud. b.), 21 – Malte Ziegenhagenas (4/7 trit.), 10 – Darionas Atkinsas (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

Svečiams Christianas Sengfelderis (5 atk. kam.) pelnė 20, Akilas Mitchellas (6 atk. kam.,2 bl.) – 18, Omaras Prewittas (5 rez. perd.) – 15 taškų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gebenas per 2 minutes įmetė 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, blokavo metimą, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 4 naudingumo balus.