T. Dimša sužaidė vieną geriausių sezono mačų, tačiau pralaimėta po pratęsimo

FIBA nuotr.

Tomas Dimša Italijos pirmenybėse sužaidė vieną geriausių sezono mačų, tačiau jo atstovaujamos komandos pergalei to nepakako.

Trevizo "NutriBullet" (6-6) išvykoje po pratęsimo 95:99 (24:30, 16:21, 17:12, 29:23, 9:13) nusileido turnyrinės lentelės kaimynei Brindizio "Happy Casa" (7-5) ekipai.

Likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos atrodė, kad nugalėtojas aiškus, tačiau tiek laiko pakako T.Dimšos dvitaškiui ir DeWayne'o Russello tolimam metimui bei pratęsimui išplėšti. Visgi papildomo laiko metu pranašesni buvo aikštės šeimininkai.

T.Dimša per 37 minutes surinko 26 taškus (2/5 dvit., 5/8 trit., 7/9 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito su 22 efektyvumo balais.

20 taškų pridėjo D.Russellas (3/3 trit., 8 rez. perd., 22 naud. b.), 16 – Henry Simsas (2/2 trit., 16 atk. kam., 34 naud. b.), 11 – Aaronas Jonesas (5 atk. akm.).

Nugalėtojams Nickas Perkinsas (6 atk. kam.) pelnė 25, Jeremy Chappellas (4/6 trit.) – 19, Nathanas Adrianas (9 atk. kam.) – 13 taškų.