Per pusę kėlinio 7 tritaškius pataikiusi K. Maksvyčio kariauna iš Sibiro parsiveš pergalę

Ketvirtadienį pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (5-4).

Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 78:61 (16:16, 18:17, 33:13, 11:15) įveikė Krasnojarsko "Jenisej" (3-6) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai atsiliko vos 40:42, tačiau iki kėlinio pabaigos svečiai net 7 kartus taikliai atakavo iš toli ir nulėmė susitikimo rezultatą.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, o jų indėlis į pergalę buvo skirtingas.

A.Juškevičius per 33 minutes pelnė 15 taškų (5/9 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 17 naudingumo balų.

E.Žukausko sąskaitoje – 7 taškai (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 išprovokuotos pražangos, po 4 klaidas bei asmenines pražangas ir 6 efektyvumo balai per 23 minutes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atitinkamai 24 ir 18 taškų surinkę Marekas Mejeris (8/11 dvit., 12 atk. kam., 5 kl., 30 naud. b.) ir buvęs Vilniaus "Ryto" lyderis Artiomas Parachovskis (8 atk. kam., 3 bl., 23 naud. b.), 8 pridėjo Jeremiah Hillas (2/7 trit., 13 rez. perd.).

Šeimininkams 15 taškų pelnė Bryntonas Lemaras (4 per. kam.), po 9 – Darralas Willisas (5 atk. kam.) ir Rionas Brownas (1/5 trit.).