M. Grigonio tritaškiai vedė į sunkią pergalę, traumą patyręs D. Hackettas apsiašarojo

CSKA nuotr.

Sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo tolimais metimais prapliupusio Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (7-2).

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 95:88 (23:23, 20:23, 21:23, 32:19) palaužė Krasnojarsko "Jenisej" (3/7) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes (6:0, 12:3), tačiau vėliau prarado žaidimo kontrolę, o įpusėjus lemiamam ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 76:76. Visgi armiečiai, daugiausia tolimų metimų dėka, sugebėjo įveikti svečius iš Sibiro.

Antrojo kėlinio pabaigoje kojos traumą patyrė CSKA gynėjas Danielis Hackettas šlubčiodamas paliko aikštelę, o prie įėjimo į areną nesulaikė ašarų. Nuogąstaujama, kad dažnai traumų persekiojamam italui galėjo plyšti Achilo sausgyslė.

Eurolygoje gėdingą pralaimėjimą prieš antrą Madrido "Real" sudėtį patyrusiam Maskvos klubui iš pagrindinių žaidėjų šiame susitikime nepadėjo tik Johannesas Voigtmannas.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis per 22 minutes surinko 16 taškų (5/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

16 taškų pridėjo Aleksejus Švedas (4/10 trit., 5 atk. kam.), 15 – Willas Clyburnas (4/4 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), 12 – Joelis Bolomboy'us (4/5 dvit.), 9 – Tornike Šengelija.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Hackettas per 11 minučių spėjo įmesti 7 taškus ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams Casperas Ware'as (5/9 trit., 4 rez. perd., 30 naud. b.) pelnė 29, Darralas Willisas – 18 taškų.