Vokietijoje M. Sušinskas atvedė į pergalę, M. Sajus žaidė naudingai prieš Eurolygos klubą

Vokietijos pirmenybėse pirmadienį du lietuviai pasirodė solidžiai, o jų atstovaujamoms komandoms sekėsi skirtingai.

Mindaugo Sušinsko vedama Chemnico "Niners" (8-4) ekipa išvykoje po pratęsimo 82:78 (19:21, 13:14, 25:20, 13:15, 12:8) palaužė Frankfurto "Skyliners" (3-10) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sušinskas per 40 minučių pelnė 27 taškus (4/5 dviit., 5/7 trit., 4/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 28 naudingumo balus.

18 taškų pridėjo Darionas Atkinsas (12 atk. kam., 5 kl., 23 naud. b.), 13 – Trentas Lockettas (6 atk. kam.).

Šeimininkų gretose išsiskyrė 17 taškų įmetęs Rasheedas Moore'as (9 atk. kam.).

Martyno Sajaus atstovaujamas Boiroto "Medi" (5-7) klubas savo aikštėje 79:109 (20:26, 26:28, 19:26, 14:29) nepasipriešino čempionės titulą ginančiai Berlyno "Alba" (8-4) ekipai.

Nuo dvikovos pradžios žaidęs M.Sajus per 29 minutes įmetė 8 taškus (4/4 dvit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo, dukart prasižengė ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 20 ir 17 taškų surinkę Sacaras Animas (3/3 trit.) ir Marcusas Thorntonas (3/7 trit., 6 rez. perd.) bei po 10 pridėję Kay Bruhke ir Bastianas Dorethas.

Eurolygos komandai Marcusas Erikssonas (3/5 trit.) pelnė 16, Oscaras da Silva (10 atk. kam., 23 naud. b.) – 15, Jaleenas Smithas (4/6 trit.) ir Johannesas Voigtmannas (5/6 dvit.) – po 14, Luke'as sikma (6 rez. perd.) – 12 taškų.