„Šiauliai“ Šiaurės Europos lygoje startavo nesėkme po dviejų pratęsimų

Šiaulių "Šiauliai-7bet" nesėkme startavo Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) varžybose.

Antano Sireikos auklėtiniai Rygoje po dviejų pratęsimų 104:107 (24:22, 25:21, 6:18, 28:22, 21:24) nusileido Brno "Basket" ekipai iš Čekijos.

Geriau sužaidę pirmąją susitikimo pusę šiauliečiai palūžo po ilgosios pertraukos ir per trečiąjį kėlinį sukrapštė vos 6 taškus.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "Šiauliai-7bet" atsilikinėjo 6 taškais, tačiau sugebėjo iškovoti pratęsimą.

Pirmojo papildomo laiko metu Johnathanas Elmore'as galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo metimas buvo netaiklus. Antrąjį pratęsimą solidžiau sužaidė varžovai.

Šiauliečių gretose išsiskyrė po 19 taškų surinkę Eimantas Stankevičius ir J.Elmore'as bei atitinkamai 16 ir 15 įmetę Isaiah Armwoodas ir Paulius Danusevičius.

Be Saulės miesto ir Brno krepšininkų lygoje varžosi Krasnojarsko "Jenisej" (Rusija), Vloclaveko "Anwil" (Lenkija), Mogiliavo "Borisfen" (Baltarusija), Tartu "Ulikool" (Estija), Liepojos "Liepaja" (Latvija) ir Valmieros "Valmiera Glass" (Latvija).

Turnyre visos komandos sužais tarpusavyje po vieną sykį, o pajėgiausios keturios pavasarį varžysis finalo ketverte. Lygos mačai turėtų startuoti spalio pabaigoje.