Izraelio grandų dvikovoje po dramatiškos kovos triumfavo „Maccabi“

Itin prastai pastaruoju metu rungtyniaujantis Tel Avivo "Maccabi" (8-4) triumfavo šalies krepšinio grandų dvikovoje.

Ant braškančios kėdės sėdinčio Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos 83:78 (26:20, 20:25, 17:14, 20:19) palaužė lygoje pirmaujantį Jeruzalės "Hapoel" (9-3) klubą.

Likus 20 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Jalenas Adamsas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimą blokavo Derrickas Williamsas, ir svečiai pratęsė spurtą iki 8:0 bei išplėšė pergalę.

Nugalėtojams D.Williamsas (4/5 dvit., 3/6 trit.) pelnė 17, Jonas DiBartalomeo (4/7 trit.) – 14, Ante Žižičius (4/4 dvit., 5/5 baudų, 2 bl.) – 13, Ozas Blayzeras (2/3 trit., 7 atk. kam.) ir Jake'as Cohenas – po 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 26 taškus surinkęs J.Adamsas (4/5 trit., 5 rez. perd.), 14 pridėjo Retinas Obasohanas (1/5 dvit., 4/6 trit.), 13 – Sulleimanas Braimoh (10 atk. kam., 4 rez. perd.), 12 – Adamas Arielis.