Naudingai žaidusio A. Drungilo komanda nusileido svečiams iš Sibiro

Šiaurės Europos krepšinio lygoje lyderės poziciją prarado Adomo Drungilo atstovaujama Tartu "Ulikool" (3-2) komanda.

Estijos klubas savo aikštėje 63:70 (8:20, 10:11, 21:14, 24:25) turėjo pripažinti Krasnojarsko "Jenisej" (3-0) krepšininkų pranašumą.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei šeimininkai atsiliko vos 63:66, tačiau svečiai iš Sibiro pergalės neatidavė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Drungilas per 31 minutę įmetė 11 taškų (1/2 dvit., 2/7 trit., 3/4 baudų), sugriebė 7 kamuolius (3 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 naudingumo balų.

Rezultatyviau už komandos kapitoną žaidė tik atitinkamai 18 ir 14 taškų surinkę Emmanuelis Wembi (13 atk. kam., 2 bl.) ir Edmundas Elknsis (3/11 trit., 6 rez. perd.).

Nugalėtojams Rionas Brownas (6 atk. kam., 3 per. kam.) pelnė 14, Casperas Ware'as (7 rez. perd., 3 per. kam.) – 12 taškų.