Ryškaus A. Veličkos ekipa nusileido labai blankaus M. Echodo klubui

Klubo nuotr.

Italijos pirmenybėse trečiadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Martyno Echodo atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer" (6-7) klubas savo aikštėje 79:75 (14:20, 22:22, 18:13, 25:20) įveikė Neapolio "GeVi" (7-6) ekipą su Arnu Velička.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Velička per 27 minutes pelnė 17 taškų (1/6 dvit., 4/7 trit., 3/5 baudų), atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, 4 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų (daugiausia komandoje).

17 taškų pridėjo Markisas McDuffy, 13 – Jeremy Pargo (3/4 trit., 5 rez. perd.), 11 – Jordanas Parksas (6 atk. kam., 5 kl.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 16 taškų surinkę Mitchellas Wattas (8 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud. b.) ir Michele Vitali (3/6 trit., 3 per. kam.).

Į rikiuotę po pertraukos grįžęs M.Echodas per 9 minutes įmetė 5 taškus (1/7 dvit., 3/4 baudų), sugriebė 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, gavo 2 blokus, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo -3 efektyvumo balus.