M. Echodas sužaidė geriausią šio sezono mačą

Martynas Echodas surengė geriausią karjeros Italijos pirmenybėse pasirodymą ir buvo vienas savo komandos pergalės kalvių.

Venecijos "Umana Reyer" (7-7) išvykoje užtikrintai 94:81 (25:21, 19:20, 22:21, 28:19) susitvarkė su Trento "Dolomiti Energia" (8-5) krepšininkais.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio jau trečią susitikimo minutę pakilęs M.Echodas aikštelėje praleido daugiausia laiko šį sezoną – 38 minutes.

Vidurio puolėjas įmetė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, triskart suklydo, dusyk prasižengė ir užfiksavo 18 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 20 takų surinkęs Michaelas Bramosas (6/8 trit., 6 atk. kam.), 14 pridėjo Victoras Sandersas (3/7 trit., 8 rez. perd.), po 13 – Michele Vitali (4/6 trit., 6 rez. perd.) ir Stefano Tonutas, 11 – Mitchellas Wattas (8 min., 5 atk. kam., 3 bl.).

Panevėžio "Lietkabelio" varžovei Europos taurės A grupėje Trento komandai Jonathanas Williamsas (12 atk. kam., 33 naud. b.) pelnė 25, Toto Forray (5 rez. perd., 3 per. kam.) – 15, Diego Flaccadori (5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Jordanas Caroline'as (9 atk. kam.) – po 13 taškų.