D.J. Seeley dvitaškis su pražanga išplėšė D. Tarolio ekipai pergalę Europos taurėje

Itin dramatišką pergalę Europos taurės varžybose iškovojo Donato Tarolio atstovaujama Podgoricos "Budučnost" (7-2).

Aleksandro Džikičiaus treniruojami Juodkalnijos čempionai namie 83:82 (18:29, 24:23, 16:21, 25:9) palaužė Bursos "Frutti Extra" (3-6) krepšininkus iš Turkijos.

Likus 11 sekundžių šeimininkai atsilikinėjo 2 taškais ir paėmė iš karto dvi minutės pertraukėles. Buvęs Vilniaus "Ryto" snaiperis D.J.Seeley dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau pratęsimo neprireikė, kadangi amerikietis išprovokavo pražangą bei pridėjo baudos metimą varžovams palikdamas 4 sekundes. Alleriko Freemano metimą paskutinę sekundę blokavo Willie Reedas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Tarolis per 10 minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo bei perėmė po kamuolį, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomi buvo atitinkamai 20 ir 18 taškų surinkę Vladimiras Micovas (7 atk. kam., 23 naud. b.) ir Willie Reedas (12 atk. kam., 2 bl., 29 naud. b.), 14 pridėjo D.J.Seeley (0/4 trit., 4 rez. perd., 5 kl.), 12 – Justinas Cobbsas.

Pralaimėjusiems A.Freemanas (4/7 trit.) pelnė 22, Davidas Dudzinskis (2/2 trit., 6 atk. kam.) ir buvęs "Ryto" įžaidėjas Derekas Nedhamas (4/5 trit., 7 rez. perd., 3per. kam., 29 naud. b.) – po 17 taškų.