Ispanijoje – triuškinamas Laurynų klubo pralaimėjimas

Triuškinamą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (5-11) išvykoje visiškai pakriko lemiamame kėlinyje ir 84:104 (28:29, 28:25, 17:21, 11:29) nusileido Manresos "Baxi" (11-6) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Birutis per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 3 metimus bei pats gavo "stogą", išprovokavo 7 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Beliauskas per 13 minučių įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė atitinkamai 15 ir 14 taškų surinkę Kassiusas Robertsonas (1/10 trit., 7 rez. perd.) ir Thomasas Scrubbas (2/3 trit.) bei 12 pridėjęs Henry Ellensonas (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Chima Moneke (12 atk. kam., 10 išpr. praž., 39 naud. b.) pelnė 32, Joe Thomassonas (2/3 trit.) – 19 taškų.