P. Sorokas išplėšė pergalę prieš O. Olisevičiaus ekipą

Italijos pirmenybėse penktadienį įvyko dvikova komandų, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.

Pauliaus Soroko atstovaujamas Varezės "Openjobmetis" (8-11) išvykoje 84:82 (26:16, 22:29, 21:22, 15:15) palaužė Emijos Redžo "UnaHotels" (9-10) ekipą su Osvaldu Olisevičiumi.

Likus 5 sekundėms iki finalinės sirenos P.Sorokas sugriebė kamuolį puolime ir pataikė pergalingą dvitaškį.

Viso puolėjas per 29 minutes įmetė 13 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 3/3 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, dukart prasižengė ir užfiksavo 18 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 23 ir 14 taškų surinkę buvęs žalgirietis Siimas-Sanderis Vene (5 atk. kam., 26 naud. b.) ir Marcusas Keene'as (4 rez. perd.).

O.Olisevičius per 35 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, triskart suklydo, gavo bloką, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 12 efektyvumo balų.

Vėl fantastiškai pasirodė Andrea Cinciarini. Praėjusį sekmadienį 36-erių veteranas pasižymėjo trigubu dubliu – pirmuoju Italijos aukščiausioje lygoje nuo 2004 metų, o šį kartą liko per plauką nuo šio pasiekimo.

Atakų organizatoriaus sąskaitoje – 27 taškai (6/7 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų ir net 47 naudingumo balai.