Ą. Tubelis buvo vienas vedlių į sunkią pergalę

Ąžuolas Tubelis vėl demonstravo solidų žaidimą, o jo atstovaujama komanda iškovojo sunkią pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (24-2) savo gerbėjų akivaizdoje 84:81 (45:47, 39:34) palaužė Oregono "Ducks" (17-10) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 27 minutes pelnė 14 taškų (6/11 dvit., 2/5 baudų), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 24 taškus surinkęs Bennedictas Mathurinas (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

Buvęs žalgirietis K.Kriisa per 35 minutes įmetė 9 taškus (3/8 trit.). Estas pataikė itin svarbų tolimą metimą likus pusantros minutės ir esant lygiam rezultatui.

Ąžuolo brolis Tautvilas aikštelėje nepasirodė.

Svečiams Willas Richardsonas pelnė 22, Quincy Guerrier – 21, N'Faly Dante (15 atk. kam.) – 13 taškų.