NCAA – įspūdingas Ą. Tubelis, K. Kriisos trigubas dublis ir tuščias A. Marčiulionis

NCAA čempionate labai skirtingai prie savo atstovaujamų komandų pergalių prisidėjo buvę Vilniaus "Ryto" talentai.

Arizonos "Wildcats" (25-2) su broliais Tubeliais išvykoje 97:77 (53:33, 44:44) sutriuškino Jutos "Utes" (11-17) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ąžuolas Tubelis per 27 minutes pelnė 23 taškus (8/11 dvit., 0/1 trit., 7/7 baudų) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Aukštaūgis taip pat atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Jam puikiai talkino trigubą dublį surinkęs buvęs žalgirietis Kerras Kriisa. Esto sąskaitoje – 21 taškas (0/1 dvit., 7/10 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Tautvilas Tubelis per aikštelėje praleistą 1 minutę jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

Tuo tarpu Augusto Marčiulionio atstovaujama Morago "Saint Mary's" universiteto "Gaels" (23-6) ekipa svečiuose 60:46 (37:20, 23:26) neturėjo vargo su San Diego "Toreros" (14-14).

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs per 10 minučių prametė vienintelį dvitaškį ir visus 4 tritaškius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir dukart pažeidė taisykles.