Puikiai iš toli atakavusio T. Dimšos ekipa krito per pratęsimą

FIBA nuotr.

Puikiai iš toli atakavęs Tomas Dimša neištempė savo atstovaujamos komandos į pergalę Italijos pirmenybėse.

Trevizo "Nutribullet" (8-11) namie po pratęsimo 93:99 (20:24, 14:16, 20:22, 26:18, 13:19) nusileido Bolonijos "Fortitudo" (6-14) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:0 bei sugebėjo išplėšti pratęsimą, tačiau pasirodė silpniau per papildomą laiką.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 35 minutes įmetė 23 taškus (3/6 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

19 taškų pridėjo Matteo Imbro (4/11 trit.), 14 – Henry Simsas (3/10 dvit., 6 atk. kam.), 13 – DeWayne'as Russellas (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Nugalėtojams Robinas Benzingas (4/6 trit.) pelnė 21, Brandenas Frazieras (4/6 trit., 6 rez. perd.) – 20 taškų.