Prieš kelionę į Kauną Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pasiekė pergalę Ispanijoje

Barselonos krepšininkai prieš išvyką į Lietuvą iškovojo pergalę Ispanijos čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Fuenlabradoje 86:69 nugalėjo "Urbas" komandą. Katalonams tai buvo 16-oji pergalė ACB lygoje.

"Barca" nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį (0:7), tačiau įpusėjus kėliniui jau Fuenlabrados krepšininkai buvo priekyje (13:11). Po pirmojo kėlinio pirmavo šeimininkai 22:20.

Įpusėjus antrajam kėliniui K.Kuričius tritaškiu vėl išvedė į priekį katalonus (26:27). Po pirmos mačo pusės šalies čempionai pirmavo 31:37.

Po D.Exumo dėjimo ir N.Laprovittolos tolimo metimo "Barcos" pranašumas siekė dviženklį skaičių (31:42). Prieš lemiamą kėlinį katalonai turėjo 8 taškų persvarą (53:61).

Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje "Barcos" pranašumas ištirpo iki 5 taškų (57:62), tačiau svečiai tuoj pat atsakė 9 taškais be atsako (57:71). Persvarą išsaugoję katalonai iškovojo pergalę 86:69.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 17 minučių pelnė 7 taškus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Penktadienį Eurolygoje Šaras su savo kariauna susitiks su Kauno "Žalgiriu".

"Urbas": Dušanas Rističius 17, Kyle'as Alexanderis 16, Draganas Milosavljevičius 12, Obi Emegano 11, Leo Meindlas 7, Žiga Samaras 4, Juanas Fernandezas 2 taškai;

"Barcelona": Brandonas Daviesas 18, Kyle'as Kuričius 15, Nicolas Laprovittola 13, Sergi Martinezas 8, Dante Exumas, Rolandas Šmitas ir Rokas Jokubaitis 7, Nikola Mirotičius 6, Alexas Abrinesas 3, Jamesas Nnaji 2 taškai;