Ą. Tubelis atvedė savo komandą į konferencijos finalą (VIDEO)

Dvigubą dublį surinkęs Ąžuolas Tubelis atvedė savo atstovaujamą komandą į "Pac 12" konferencijos finalą NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (30-3) 82:72 (47:38, 35:34) palaužė Kolorado universiteto "Buffaloes" (21-11) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 34 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 1/1 trit., 1.1 baudos), atkovojo 11 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dusyk suklydo.

18 taškų per pirmąjį kėlinį įmetęs vilnietis užfiksavo asmeninį karjeros NCAA rekordą.

13 taškų pridėjo Justinas Kieras (5 atk. kam.), 12 – Dalenas Terry (2/3 trit.).

Ąžuolo brolis Tautvilas ant parketo nepasirodė trenerio sprendimu, o buvęs žalgirietis Kerras Kriisa nežaidė dėl traumos.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 19 taškų (5/6 trit.) surinkęs ir 5 kamuolius sugriebęs Jabari Walkeris.

Konferencijos finale "Wildcats" susitiks su garsiąja UCLA "Bruins" komanda, tačiau patekimui į :kovo beprotybę" pergalė nebūtina, vietą ten garantuoja aukšta pozicija bendrame reitinge – antroji vieta.