Įspūdingas L. Beliauskas ir L. Birutis pranoko R. Giedraitį su T. Sedekerskiu bei šventė netikėtą pergalę

Ispanijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė komandos, kurių marškinėlius vilki keturi krepšininkai iš Lietuvos, o rezultatas buvo netikėtas.

Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (8-15) kubas namie 81:76 (17:16, 16:14, 22:24, 26:22) palaužė Vitorijos "Baskonia" (12-10) ekipą su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Beliauskas ne tik buvo geriausias rungtynių žaidėjas, bet ir surengė asmeninį sezono pasirodymą.

Gynėjas per 20 minučių pelnė 22 taškus (1/3 dvit., 6/8 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjusio L.Biručio rodikliai taip pat solidūs – 12 taškų (6/10 dvit., 0/3 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas metimas, 5 išprovokuotos bei 2 asmeninės pražangos, 2 klaidos ir 13 efektyvumo balų per 26 minutes.

R.Giedraitis per 37 minutes įmetė 13 taškų (3/8 trit., 2/6 trit., 1.1 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką, triskart prasižengė, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 17 minučių pridėjo 2 taškus (1/3 dvit), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 3 efektyvumo balus.