D. Motiejūno ekipa išplėšė neįtikėtiną pergalę prieš „Ryto“ varžovus

Dramatišką pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (16-7) komanda.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje po pratęsimo 105:103 (21:21, 20:27, 27:23, 21:18, 16:14) palaužė Vilniaus "Ryto" varžovus FIBA Čempionų lygoje Strasbūro SIG (13-10) krepšininkus.

Priešpaskutinę papildomo laiko sekundę DeAndre Lansdowne'as dvitaškiu išvedė svečius į priekį minimaliu skirtumu, atrodė, kad ši metimas taps pergalingu.

Tačiau aikštės šeimininkams pakako laiko, kad Dwayne'as Baconas šautų žudikišką tritaškį po buvusio žalgiriečio Leo Westermanno perdavimo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 29 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 0/1 trit., 6/6 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, gavo 2 blokus, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 24 ir 18 taškų surinkę D.Baconas (1/4 trit., 8 atk. kam.) ir Alpha Diallo (6/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) bei 17 pridėjęs Mike'as Jamesas (8 rez. perd., 3 per. kam.).

Pralaimėjusiems Mattas Mitchellas (9/10 dvit.) pelnė 20, Ike'as Udanoh (9/11 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud. b.) – 19, Gayloras Curier (5/8 trit.) – 18 taškų.