E. Bendžius nesulyginamai pranoko O. Olisevičių bei išplėšė pratęsimą

Italijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė dvi komandos, kurių marškinėlius vilki Lietuvos rinktinės puolėjai, o išsiaiškinti nugalėtojams prireikė papildomo laiko.

Osvaldo Olisevičiaus atstovaujamas Emilijos Redžo "Unahotels" (12-10) klubas namie po pratęsimo 85:81 (palaužė Sasario "Banco di Sardegna" (10-11) ekipą su Eimantu Bendžiumi.

Lietuvių pasirodymas skyrėsi kaip diena ir naktis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, o jo tolimas šūvis ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė svečiams pratęsimą – 71:71.

Klaipėdietis per 40 minučių pelnė 25 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 7/8 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei pats gavo "stogą", išprovokavo 3 pražangas, triskart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs O.Olisevičius per 22 minutes įmetė 4 taškus (0/2 dvit., 0/8 trit., 4/5 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.