E. Mockevičius žaidė naudingiausiai, tačiau septyniese ketvirtfinalio barjero įveikti nepavyko

Egidijus Mockevičius žaidė naudingiausiai, tačiau traumų ir koronaviruso išretintai jo atstovaujamai komandai nepavyko įveikti Prancūzijos taurės ketvirtfinalio barjero.

Foso "Provence" klubas Trelazėje 72:93 (15:23, 20:15, 17:30, 20:25) nusileido Po Ortezo "Elan Bearnais" krepšininkams.

Du kėlinius vyko lygi kova, tačiau vos septynis žaidėjus turėjusiai Foso ekipai po pertraukos pritrūko jėgų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs E.Mockevičius per 27 minutes įmetė 14 taškų (5/7 dvit., 4/9 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, gavo bloką, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 18 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 26 taškus surinkęs Lasanah Kromah (9/9 baudų, 6 rez. perd., 4 kl., 27 naud. b.), 9 pridėjo Jamaras Diggsas.

Nugalėtojams Gregoras Hrovatas (5 atk. kam.) ir Dominique Archie (7 atk. kam.) pelnė po 12 taškų.