Barselonos krepšininkai Katalonijos derbyje patyrė pralaimėjimą

Barcelona nuotr.

Barselonos komandos šešių pergalių serija nutrūko Badalonoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Katalonijos derbyje 72:83 turėjo pripažinti "Joventut" komandos pranašumą.

"Barca" Ispanijos lygoje yra iškovojusi 19 pergalių ir patyrusi 5 pralaimėjimus. Katalonai su Madrido "Real" klubu turi po lygiai pergalių, tačiau Šaro kariauna ACB lygoje yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Įpusėjus pirmajam kėliniui P.Ribas tolimu metimu padidino Badalonos persvarą iki 5 taškų (14:9). Kėlinio pabaigoje po S.Martinezo dvitaškio "Barcai" pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (20:17).

Antrąjį ketvirtį "Joventut" pradėjo spurtu 6:0 (26:17), o po P.Ribo tritaškio šeimininkų persvara tapo dviženklė (29:19). Kėlinio pabaigoje Badalonos ekipa padidino Ispanijos čempionų deficitą iki 16 taškų (50:34).

Per trečiąjį kėlinį "Barcai" pavyko sumažinti deficitą iki 10 taškų (63:53).

Po Exumo tritaškio svečiai ištirpdė atsilikimą iki 7 taškų (63:56), tačiau netrukus Badalonos ekipa susigrąžino dviženklę persvarą (66:56). Likus žaisti 3 minutes Kuričius trimis baudų metimais sumažino deficitą iki 9 taškų (75:66). Per likusį laiką ACB lygos čempionai nesugebėjo išsigelbėti ir patyrė pralaimėjimą 83:72.

Rokas Jokubaitis dėl traumos šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Pralaimėjimą dar labiau apkartino dar viena trauma – paskutinėmis mačo sekundėmis petį rimtai susižeidė Brandonas Daviesas.

Kitą savaitę Ispanijos čempionų laukia trejos išvykos rungtytnės. Antradienį mačas Mursijoje, penktadienį - Pirėjuje, o sekmadienį dvikova Andoroje.

"Joventut": Andresas Felizas ir Ante Tomičius 21, Simonas Birganderis 15, Pau Ribas 10, Vladimiras Brodziansky ir Joelis Parra 4, Pepas Busquetsas ir Albertas Ventura 3, Derekas Willisas 2 taškai;

"FC Barcelona": Brandonas Daviesas 19, Nikola Mirotičius 14, Nickas Calathesas 11, Dante Exumas ir Kyle'as Kuričius 8, Nicolas Laprovittola 6, Sergi Martinezas, Nigelis Hayesas-Davisas ir Alexas Abrinesas 2 taškai;