Solidžiai žaidusio A. Drungilo sezoną LEBL per pratęsimą užbaigė VEF

Adomo Drungilo atstovaujama Tartu "Ulikool" komanda baigė pasirodymą Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje (LEBL).

Estijos klubas namie po pratęsimo 85:88 (36:19, 7:19, 19:20, 18:22, 5:8) nusileido čempionų titulą ginantiems Rygos VEF krepšininkams ir ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 0:2.

Pirmąją dvikovą latviai laimėjo triuškinančiai – 91:57.

Starto penkete rungtynes pradėjęs "Ulikool" kapitonas A.Drungilas per 29 minutes įmetė 13 taškų (4/6 trit., 1/3 baudų), sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 17 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 19 ir 14 taškų surinkę Braxtonas Hugginsas (2/9 dvit., 5/12 trit.) bei Emmanuelis Wembi (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

Nugalėtojams Alexanderis Madsenas (7 atk. kam., 2 bl.) pelnė 24, Ronaldas Curry (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – 17, buvęs Palangos "Kuršių" lyderis Jalenas Riley (4 rez. perd., 6 per. kam.) – 15 taškų.