L. Birutis gavo bloką lemiamoje atakoje, tačiau jo ekipa triumfavo per pratęsimą

Klubo nuotr.

Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama komanda nukovė vienus Ispanijos pirmenybių lyderių ir iškovojo svarbią pergalę.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (9-17) namie po pratęsimo 98:91 (14:22, 29:19, 23:23, 29:21) palaužė Manresos "Baxi" (17-9) krepšininkus ir truputį atitrūko nuo iškritimo iš ACB lygos zonos.

Papildomo laiko galėjo ir nebūti, tačiau paskutinėje šeimininkų atakoje L.Biručio metimą blokavo 15 cm žemesnis Chima Moneke.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis centras per 28 minutes įmetė 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei pats gavo "stogą", išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, 4 kartu pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

L.Beliauskas per 13 minučių pridėjo 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 25 ir 13 taškų surinkę Kassiusas Robertsonas (4/7 trit., 8 rez. perd.) ir Philas Scrubbas.

Pralaimėjusiems Sylvainas Francisco (4/11 trit.) pelnė 18, Ch.Moneke (12 atk. kam., 2 bl.) – 17 taškų.