Čekijos klubą nukovę šiauliečiai – ENBL finale

LKL nuotr.

Lenkijos Vloclaveko mieste startavusiame Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) finalo ketverto turnyre pirmąją pergalę iškovojo Šiaulių "Šiauliai-7bet".

Antano Sireikos auklėtiniai pusfinalyje po permainingos kovos 84:73 (28:23, 23:20, 8:15, 25:15) įveikė Brno "Basket" krepšininkus iš Čekijos.

Šiauliečiai realizavo vos 23 proc. (4/17) tolimų metimų ir prarado 19 kamuolių, tačiau pataikė net 65 proc. (21/32) dvitaškių, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:34.

Finale lietuviai susitiks su Vloclaveko "Anwil" ir Adomo Drungilo atstovaujamos Tartu "Ulikool" komandos poros nugalėtojais.

"Šiauliai-7bet": Arminas Urbutis 18 (5.7 dvit., 8/9baudų, 6 atk. kam.), Paulius Danusevičius 17 (10 atk. kam.), Isaiah Armwoodas (5/6 dvit., 6 atk. kam.) ir Martynas Varnas (4 rez. perd., 5 kl.) po 16, Donatas Sabeckis 10 (10 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 2 (0/5 trit.), Kajus Leliukas 0 (1 min.).

"Basket": Jacubas Necasas 12 (3/5 trit.), Richardas Balintas (1/7 trit.) ir Simonas Purslas po 11, Viktoras Pulpanas 10 (7 rez. perd.).