A. Gudaičio ir A. Veličkos klubas prieš Eurolygos dalyvius siaubingai sužaidė trečiąjį kėlinį

Artūro Gudaičio ir Arno Veličkos atstovaujama komanda Italijos pirmenybėse triuškinamai pralaimėjo Eurolygos dalyviams.

Neapolio "GeVi" (10-17) išvykoje 67:90 (14:18, 23:25, 10:34, 20:13) menkai pasipriešino Milano "AX Armani" (21-5) krepšininkams.

Dvikovos baigtį nulėmė trečiasis kėlinys, kurį Ettore Messinos kariauna laimėjo net 34:10.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau neišsiskyrė.

A.Gudaitis per 18 minučių pelnė 5 taškus (0/3 dvit., 5/6 baudų), sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

A.Velička per 26 minutes įmetė 7 taškus (1/4dvit., 1/7 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, gavo 3 blokus, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 14 ir 11 taškų surinkę Pierpaolo Marini ir Markisas McDuffie.

Nugalėtojams Davide Alviti (4/7 trit.) pelnė 25, Shavonas Shieldsas – 12, Kyle'as Hinesas (6 atk. kam.) – 11 taškų.