L. Birutis atvedė į sunkią pergalę Burgose

Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (10-19) išvykoje 82:77 (19:18, 17:16, 21:22, 25:21) palaužė Burgoso "San Pablo" (9-20) krepšininkus.

Likus dviem minutėms iki susitikimo pabaigos svečiai atsiliko 74:75, tačiau vėliau varžovams leido sukrapštyti vos 2 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Birutis per 23 minutes pelnė 16 taškų (7/12 dvit., 2/3 baudų), sugriebė 5 kamuolius (4 – puolime), blokavo metimą bei pats gavo 3 "stogus", išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

L.Beliauskas per 4 minutes įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą bei dukart prasižengė pats ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

13 taškų pridėjo Philas Scrubbas, 11 – Edgaras Vicedo (3/4 trit.).

Šeimininkų gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 21 tašką surinkę Jarellas Eddie (3/7 trit., 5 atk. kam.) ir Vitoras Benite (3/7 trit., 6 atk. kam.).