Šaro kariauna patyrė antrą nesėkmę iš eilės – šįkart nuo vienų autsaiderių

Antrą nesėkmę iš eilės Ispanijos pirmenybėse patyrė čempionės titulą ginanti Barselonos "Barcelona" (22-7) su Roku Jokubaičiu.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje netikėtai 71:76 (16:11, 19:19, 23:21, 13:25) turėjo pripažinti dėl išlikimo ACB lygoje kovojančių Saragosos "Casademont" (10-19) krepšininkų pranašumą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai pirmavo 67:61, tačiau tuomet varžovai spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį – 68:67.

Likus 16 sekundžių islandas Tryggvi Hlinasonas gavo Nikolos Mirotičiaus bloką, tačiau pats sugriebė kamuolį ir pataikė dvitaškį su Alexo Abrineso pražanga – 73:71. Po Šaro paimtos minutės pertraukėlės Nickas Calathes prarado kamuolį, o Frankie Ferrari realizavo tik vieną baudos metimą.

N.Mirotičius galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo tolimas šūvis buvo netaiklus, o Adamas Waczynskis nuo baudų metimo linijos įtvirtino pergalę.

R.Jokubaitis per 15 minučių įmetė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, net 6 kartus suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir užfiksavo 4 efektyvumo balus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė tik atitinkamai 26 ir 12 taškų surinkę A.Abrinesas (7/8 trit., 25 naud. b.) ir N.Mirotičius (4/5 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam.) bei 8 pridėjęs Sertačas Šanli.

Nugalėtojams Christianas Mekowulu (7 atk. kam.) pelnė 17, F.Ferrari (5 rez. perd.) ir A.Waczynskis (3/3 trit.) 0 po 16 taškų.