Lietuviškoji „Baskonia“ nusileido svečiams iš Valensijos

Ispanijos pirmenybėse nesėkmę patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-13).

Neveno Spahijos auklėtiniai savo aikštėje po permainingos kovos 71:78 (11:20, 23:25, 24:11, 13:22) nusileido Valensijos "Valencia" (19-10) krepšininkams.

Silpniau susitikime startavę baskai atsigavo po ilgosios pertraukos ir buvo išsiveržę į priekį, tačiau dvikovos pabaigoje užtikrinčiau sužaidė į trečią turnyrinės lentelės vietą pakilę varžovai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 5 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė atitinkamai 15 ir 13 taškų surinkę Wade'as Baldwinas (6 atk. kam. 2 bl., 21 naud. b.) ir Alecas Petersas (2/8 trit., 14 atk. jkam.) bei 12 pridėjęs Simone Fontecchio (1/5 dvit., 2/7 trit.).

Nugalėtojams Xabi Lopezas-Arostegui (3/4 trit.) pelnė 20, Martinas Hermannssonas (6 rez. perd.) – 15, Jasielis Rivero (6 atk. kam.) – 12, Bojanas Dubljevičius (6 atk. kam.) – 11 taškų.