Ispanijoje – dramatiška ir labai svarbi G. Masiulio ekipos pergalė

Ispanijos pirmenybėse dramatišką bei labai svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus iškovojo Gyčio Masiulio atstovaujama Bilbao "Surne" (14-16) komanda.

Alexo Mumbru auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 78:77 (21:15, 22:21, 14:26, 21:15) palaužė Mursijos UCAM (15-15) krepšininkus.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, baskų ekipos centras Angelas Delgado stojo prie baudų metimo linijos bei nepataikė abiejų, tačiau sugriebė kamuolį puolime ir leido buvusiam Vilniaus "Ryto" snaiperiui realizuoti abi – 78:75.

Tuo pačiu atsakęs buvęs žalgirietis Augusto Lima lemiamoje atakoje dar ir sugriebė kamuolį puolime, tačiau pergalę svečiams galėjęs išplėšti tolimas Jordano Daviso šūvis buvo netaiklus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G.Masiulis per 15 minučių prametė abu tritaškius, sugriebė 3 kamuolius, kartą prasižengė ir efektyvumo balų neužfiksavo.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 17 taškų surinkę A.Goudelockas (2/3 trit.) ir Jeffas Withey (5 atk. kam., 2 bl.) bei 13 pridėjęs A.Delgado (3/7 baudų, 12 atk. kam., 2 bl., 25 naud. b.).

Pralaimėjusiems Jamesas Webbas (4/8 trit., 9 atk. kam.) pelnė 18, J.Davisas – 16, A.Lima – 13 taškų.