R. Jokubaitis svariai prisidėjo prie nelengvos „Barcelona“ pergalės

Barcelona nuotr.

Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo pastaruoju metu rimtai buksuojanti Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (23-7).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie tik po atkaklios kovos 69:65 (12:11, 14:16, 21:18, 22:20) palaužė Tenerifės "Lenovo" (19-11) krepšininkus.

Likus pusei minutės iki susitikimo pabaigos svečiai priartėjo iki 65:67. Po Šaro minutės pertraukėlės ataką dėjimu užbaigė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas, o varžovams pasižymėti nebepavyko.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 15 minučių įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir užfiksavo 4 naudingumo balus.

Rezultatyviau už jį žaidė tik 11 taškų surinkęs B.Daviesas bei po 10 pridėję Kyle'as Kuričius (3/4 trit.) ir Nicolasas Laprovittola (2/6 trit.).

Svečiams Georgis Šermadinis (11/12 dvit., 5/5 baudų, 37 naud. b.) pelnė 27, Bruno Fitipaldo (4/4 dvit., 8 atk. kam.) – 10 taškų.