M. Gebenas, M. Sušinskas ir S. Kulvietis vedė savo ekipas į pergales Vokietijoje

Penktadienio vakaras buvo sėkmingas Vokietijoje rungtyniaujantiems lietuviams – visi trys ant parketo pasirodę tautiečiai vedė savo komandas į pergales.

Martino Gebeno atstovaujamas Bambergo "Brose" (16-16) išvykoje 94:81 (29:19, 21:16, 25:31, 19:15) nugalėjo Heidelbergo "Academics" (11-21) ir pakilo į atkrintamųjų varžybų zoną – aštuntą vietą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gebenas per 22 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 3/3 baudų), sugriebė 8 kamuolius (4 – puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 4 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Chemnico "Niners" (21-11) su Mindaugu Sušinsku svečiuose 91:71 (25:27, 27:4, 24:12, 15:27) sutriuškino autsaiderius Gyseno "46ers" (7-24) krepšininkus.

Šį kartą ne nuo susitikimo pradžios žaidęs M.Sušinskas per 24 minutes įmetė 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, triskart suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 21 efektyvumo balą.

Absoliutus Bundeslygos lyderis Sauliaus Kulviečio atstovaujamas Bonos "Telekom" (26-7) klubas taip pat išvykoje 85:74 (24:17, 24:20, 18:21, 19:16) pranoko Ulmo "Ratiopharm" (20-11) ekipą.

Nors lietuvis taip pat kilo nuo suolo, ir jis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. S.Kulvietis per 21 minutę pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 5/9 trit.), sugriebė kamuolį, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.