A. Gudaitis solidžiai prisidėjo prie Neapolio ekipos pergalės (Sėkmingai žaidė ir kiti lietuviai)

Napoli nuotr.

Italijos čempionate pergalę iškovojo Artūro Gudaičio ir Arno Veličkos atstovaujama Neapolio „GeVi“ (11/18) ekipa. Ji svečiuose 64:56 nugalėjo Bolonijos „Fortitudo“ (9/10) krepšininkus.

Po šios pergalės tapo aišku, kad „GeVi“ nebenukris žemiau 14-osios pozicijos ir neiškris į žemesnę lygą.

A. Gudaitis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

A. Velička per 12 minučių taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 3 naudingumo balus.

***

Kitose rungtynėse Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (15/13) ekipa 98:82 sutriuškino Kremonos „Vanoli“ (7/22) su Adu Juškevičiumi.

E. Bendžius per 23 minutes įmetė 6 taškus, atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 3 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems A. Juškevičius per 31 minutę surinko 11 taškų, sugriebė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 8 naudingumo balais.

***

Tuo metu Pauliaus Soroko atstovaujamas Varezės „Openjobmetis“ (12/17) svečiuose 71:102 buvo sutriuškintas Brešos „Germani“ (21/8) komandos.

Lietuvis per 19 minučių pelnė 7 taškus, sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.