Universalus R. Giedraitis buvo vienas triuškinančios pergalės kalvių

Triuškinančią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (19-13).

Neveno Spahijos auklėtiniai namie 91:56 (20:13, 26:16, 25:18, 20:12) sutriuškino Saragosos "Casademont" (11-21) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 1 bei perėmė net 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 7 minutes įmetė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką ir užfiksavo 7 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 19 taškų surinkęs Simone Fontecchio (5/6 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kl.) bei po 15 pridėję aukštaūgiai Stevenas Enochas (6/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Matthew Costello (3/6 trit., 5 rez. perd.).

Svečiams Seanas Kilpatrickas pelnė 11, buvęs žalgirietis Deonas Thompsonas ir Jordanas Bone'as – po 9 taškus.