Lietuviams Italijoje ir Vokietijoje sekėsi skirtingai

Italijoje ir Vokietijoje tęsiasi atkrintamosios varžybos, kuriose savo rungtynes sužaidė ir keli lietuviai.

Italijos čempionato ketvirtfinalyje Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa namuose 98:68 nugalėjo Brešos „Germani“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Nugalėtojams E. Bendžius per 24 minutes surinko 7 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 12 naudingumo balų.

***

Vokietijos pirmenybių ketvirtfinalyje pralaimėjimą patyrė ir sezoną baigė Chemnico „Niners“ klubas, kurioje rungtyniauja Mindaugas Sušinskas. Jie namų arenoje 80:87 nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių pralaimėjo 0:3.

Mūsiškis per 36 minutes įmetė 12 taškų, sugriebė 3 kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

***

Kitose Vokietijos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse pergalę iškovojo Sauliaus Kulviečio atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ komanda, kuri išvykoje 95:88 įveikė Hamburgo „Towers“ ir serijoje iki trijų pergalių laimėjo 3:0.

„Telekom Baskets“ pusfinalyje kovos su Miuncheno „Bayern“.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 7 taškais. Jis taip pat per 27 minutes sugriebė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 8 naudingumo balus.