„Barcelona“ solidžia pergale pradėjo pusfinalio seriją, o R. Jokubaitis žaidė naudingai

Barcelona nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su "Barca" pergale pradėjo Ispanijos lygos pusfinalio seriją.

Šalies čempionai pirmose serijos rungtynėse "Palau Blaugrana" arenoje 89:72 įveikė Badalonos "Joventut" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas šį sekmadienį taip pat Barselonoje.

Nerezultatyviame rungtynių starte Barselonos krepšinikai įpusėjus kėliniui pirmavo (7:2). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 min. Ribas tolimu metimu sumažino šeimininkų pranašumą iki 3 taškų (12:9), o paskutinę kėlinio minutę Paulas baudų metimais sumažino "Joventut" deficitą iki minimumo (12:11).

Antrojo kėlinio pradžioje "Barca" išnaudojusi priekinę liniją įgijo 7 taškų persvarą (20:13). Įpusėjus kėliniui Šanli tritaškiu pirmą kartą sukrovė šeiminkams dviženklę persvarą (31:20). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo 40:31.

Po ilgosios pertraukos Parra pataikė du tolimus metimus (42:37), tačiau tritaškiais atsakė Laprovittola ir Mirotičius (48:37). Baigiant įpusėti kėliniui Šanli pataikė dar vieną tritaškį ir persvara šoktelėjo iki 16 taškų (53:37). Kėlinio pabaigoje Higginsas pridėjo tolimą metimą ir prieš lemiamą kėlinį įgijo 21 taško pranašumą (69:48).

Įpusėjus kėliniui Barselonos krepšininkai išsaugojo solidžią persvarą (80:59), o rungtynes Šaro auklėtiniai baigė pergale rezultatu 89:72.

Rokas Jokubaitis per 17 minučių surinko 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, po 2 asmenines ir išprovokuotas pražangas bei 11 naudingumo balų.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 16 (8 atk. kam.), Brandonas Daviesas 13 (6 atk. kam.), Nikola Mirotičius 11, Rolands Šmits (8 atk. kam.), Cory Higginsas ir Rokas Jokubaitis po 9.

„Joventut“: Pau Ribasas ir Derekas Willisas po 11, Ante Tomičius 10 (7 atk. kam.), Brandonas Paulas 9.