Ir antrą Graikijos grandų mūšį laimėjęs „Olympiacos“ – per žingsnį nuo čempiono titulo

Pirėjo "Olympiacos" laimėjo ir antrą Graikijos pirmenybių finalo mūšį bei atsidūrė per žingsnį nuo čempiono titulo.

Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 78:72 (20:21, 12:25, 29:10, 17:16) palaužė Atėnų "Panathinaikos" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Pirmąją dvikovą namie po įspūdingo pirmojo kėlinio OLY laimėjo rezultatu 74:61 (23:4, 15:16, 17:18, 19:23).

Šį kartą susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau svečiai viską sutvarkė po ilgosios pertraukos laimėdami trečiąjį ketvirtį net 29:10.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 19 taškų surinkę Kostas Sloukas (4 rez. perd.) ir Saša Vezenkovas (5/7 trit.) bei 17 pridėjęs Tyleris Dorsey (2/9 dvit., 4/7 trit.).

Gynyboje puikiai laikėsi Moustapha Fallas, kurio sąskaitoje – 5 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 2 blokuoti metimai.

Pralaimėjusiems Ioannis Papapetrou (1/5 trit., 9 atk. kam., 4 kl.) pelnė 17, Georgis Papagiannis (10 atk. kam., 2 bl.) – 12, Nemanja Nedovičius (1/6 trit., 4 kl.) – 11, Okaro White'as (1/4 trit., 6 atk. kam.) – 10 taškų.