Veteranas M. Gasolis padėjo Žironos klubui sugrįžti į ACB

37-erių metų Marcas Gasolis sugrįžo rungtyniauti į Ispanijos antrąjį divizioną, kad išvestų savo buvusią karjeros saulėtekio komandą į aukščiausiąją lygą ir tai įgyvendinti Ispanijos krepšinio legendai pavyko.

Žironos "Basquet" klubas mače dėl patekimo į ACB 66:60 (19:14, 15:16, 24:17, 8:13) pranoko Madrido "Estudiantes" krepšininkus ir po daugelio metų pertraukos sugrįžo į pajėgiausią šalies lygą.

Veteranas buvo naudingiausias Žironos ekipoje - aukštaūgis per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas bei užfiksavo 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Maximo Fjellerupas pelnęs 19 taškų, latvis Kasparas Vecvagaras pridėjo 13.

Pralaimėjusių komandoje išsiskyrė Javieras Beiranas ir Lucasas Faggiano, kurių sąskaitose atitinkamai 13 ir 11 taškų.