G. Dragičiaus ir L. Dončičiaus vedami slovėnai turkus palaužė per pratęsimą (Kiti rezultatai)

FIBA nuotr.

Pirmoji Lietuvos varžovė Europos čempionate Slovėnijos nacionalinė komanda sulaukė savo ryškiausių žvaigždžių ir apmaudžiai pralaimėjo kontroliniame mače.

Slovėnai Stambule po pratęsimo 104:103 (21:26, 25:14, 27:22, 17:28, 14:13) palaužė šeimininkę Turkijos rinktinę.

Svečiai likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pirmavo 89:83, tačiau neišlaikė pranašumo. Turkai sėkmingiau pradėjo papildomą laiką ir buvo išsiveržę į priekį 101:95, tačiau Goranas Dragičius perėmė iniciatyvą į savo rankas bei vienas rinko taškus, o likus 21 sekundei smeigė pergalingą tritaškį.

Viso rungtynių didvyrio sąskaitoje – 28 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 27 efektyvumo balai.

23 taškus pridėjo Luka Dončičius (2/7 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 26 naud. b.), 14 – Klemenas Prepeličius, 12 – Vlkatko Čančaras, 10 – Edo Muričius (1/6 trit., 11 atk. kam.).

Nugalėtojams Furkanas Korkmazas (5/11 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud. b.) pelnė 33, Cedi Osmanas (6/7 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd.) – 24, Alperenas Šengunas (9 atk. kam., 3 bl.) – 19 taškų.