L. Dončičiaus ir N. Jokičiaus akistatoje – slovėnų pergalė po pratęsimo

KZS nuotr.

Dar vienas draugiškas rungtynes sužaidė Slovėnijos rinktinė, kuri po pratęsimo 97:92 (17:21, 28:21, 22:23, 19:21, 11:6) įveikė Serbijos krepšininkus.

Luka Dončičius nugalėtojams per 34 minutes surinko 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Nikola Jokičius pralaimėjusiems per 32 minutes įmetė 26 taškus, sugriebė 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Šiame mače traumą patyrė Goranas Dragičius, kuris ant parketo praleido beveik 5 minutes.

Serbams tai buvo tik pirmoji draugiška akistata. Penktadienį jie dar rungtyniaus su Italija.

Slovėnija: Luka Dončičius 34 (9 rez. perd.), Klemenas Prepeličius ir Mike'as Tobey (9 atk. kam.) po 16.

Serbija: Nikola Jokičius 26 (12 atk. kam.), Vasilije Micičius 17 (8 rez. perd.), Nikola Kaliničius 12.