Prancūzijos rinktinė atsiliko du kėlinius, vėliau sutriuškino čekus (Visi rezultatai)

Triuškinančią pergalę 2023 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro K grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, iškovojo Prancūzijos nacionalinė komanda.

Vincento Collet auklėtiniai namie 95:60 (18:27, 20:15, 28:8, 29:10) nepaliko vilčių Čekijos krepšininkams.

Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo 42:35, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir sutriuškino savo žvaigždę Tomašą Satoransky kontrolinėse rungtynėse praradusius čekus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 16 taškų surinkę Guerschonas Yabusele (5 atk. kam.) ir Timothe Luwawu-Cabarrot (2/3 trit.), 14 pridėjo Rudy Gobertas (7 atk. km., 2 bl.), 10 – Elie Okobo (4 rez. perd., 3 per. kam.), po 7 – Thomasas Heurtelis (9 rez. perd.) ir Evanas Fournier (0/6 trit.).

Pralaimėjusiems Vojtechas Hrubanas (7 atk. kam., 7 kl.) pelnė 14, Ondrejus Balvinas (7 atk. kam.) – 12, Tomašas Kyzlinkas (1/5 trit.) – 9 taškus.

Prancūzijos rinktinė taip pat yra Lietuvos varžovė Eurobasket turnyre.

Bosnija ir Hercegovina 69:88 Juodkalnija

Sakartvelas 77:66 Nyderlandai

Ukraina 89:97 Italija

Vengrija 78:88 Lietuva

Islandija 57:87 Ispanija