S. Kulvietis ir M. Sajus žaidė naudingai, bet „Buyukčekmeče“ patyrė pralaimėjimą

Sauliaus Kulviečio ir Martyno Sajaus atstovaujama Stambulo „Buyukčekmeče“ ekipa Turkijos čempionate patyrė pralaimėjimą. Ji svečiuose 53:92 (10:23, 11:21, 17:23, 15:25) nusileido Bursos „Tofaš“ krepšininkams.

M. Sajus vidutiniškai per 25 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu S. Kulvietis per 21 minutę įmetė 2 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Terrellas Harrisas surinko 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Suleimanas Breimoh, kurio sąskaitoje - 13 taškų.

„Buyukčekmeče“: Terrellas Harrisas 10 (7 atk. kam.), Martynas Sajus ir Tayfunas Erulku po 8.

„Tofaš“: Suleimanas Braimohas 13 (8 atk. kam.), Boubacaras Toure'as 12 (9 atk. kam.), Mustafa Kurtuldumas.