V. Kariniauskas atliko dvigubą dublį, o „Brose“ pralaimėjo (R. Ivanausko klubas patyrė pralaimėjimą)

Stopkadras nuotr.

Vokietijos čempionate pergalę iškovojo Arūno Mikalausko atstovaujama Krailsheimo „Merlins“ ekipa. Ji 84:82 (22:27, 19:18, 20:20, 24:16) nugalėjo Bambergo „Brose“ klubą, kurioje žaidžia Vaidas Kariniauskas.

Nugalėtojams A. Mikalauskas per 15 minučių pelnė 9 taškus, atkovojo 3 kamuolius, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems V. Kariniauskas per 27 minutes surinko 10 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, 5 sykius suklydo bei užfiksavo 18 balų naudingumą.

„Brose“: Justinas Wrightas-Foremanas ir Christianas Sengfelderas (9 atk. kam.) po 17, Jaromiras Bohačikas 11, Vaidas Kariniauskas (11 rez. perd.) ir Solomonas Youngas (8 atk. kam.) po 10.

„Merlins“: Otisas Livingstonas 19, Jarenas Lewisas 15, Maurice'as Stuckey 14, Arūnas Mikalauskas ir Asbjornas Midtgaardas (8 atk. kam.) po 9.

***

Tuo metu FIBA Čempionų lygoje Rapolo Ivanauso atstovaujama Nimburko ERA ekipa 54:68 (16:18, 17:12, 10:17, 11:21) nusileido Bilbao „Surne“ krepšininkams.

Lietuvis per 27 minutes įmetė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai žaidė 12 taškų įmetęs Ericas Lockettas.

„Surne“ gretose 16 taškų įmetė Ludvigas Hakansonas.