G. Orelikas žaidė naudingai, bet „Bešiktaš“ pralaimėjo (D. Tarolio klubas nugalėjo Š. Vasiliausko ekipą)

Turkijos lygoje Gedimino Oreliko atstovaujama Stambulo „Bešiktaš“ ekipa patyrė pralaimėjimą. Ji svečiuose 66:77 (13:22, 20:17, 23:14, 10:20) nusileido „Menisa“ ekipai.

Lietuvis per 33 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Davidas McCormackas įmetė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Nugalėtojams Oderahas Anosike ir Francisco Cruzas pelnė po 17 taškų.

„Bešiktaš“: Davidas McCormackas 15 (10 atk. kam.), Gediminas Orelikas ir Okbenas Ulubay po 13.

„Menisa“: Oderahas Anosike (8 atk. kam.) ir Francisco Saldivaras po 17, Johnas Robersonas ir Michalas Michalakas po 11.

***

Tuo metu Donato Tarolio atstovaujama Oradijos CSM ekipa Rumunijos čempionate iškovojo pirmą pergalę. Jie 84:61 (30:10, 18:17, 21:20, 15:14) sutriuškino Voluntario klubą, kuriame žaidžia Šarūnas Vasiliauskas.

D. Tarolis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 14 taškų ir sugriebė 5 kamuolius.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo Erickas Nealas, kuris pelnė 15 taškų.

Tuo metu pralaimėjusiems Š. Vasiliauskas per 23 minutes surinko 6 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Voluntario komandai Lucasas Tohatanas įmetė 12 taškų.