„Žalgirį“ per plauką įveikęs „Maccabi“ turėjo vargo ir Izraelio lygos starte

Maccabi nuotr.

Eurolygoje per plauką Kauno "Žalgirį" įveikęs Tel Avivo "Maccabi" klubas sunkia pergale startavo ir Izraelio pirmenybėse.

Odedo Kattasho auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje tik po atkaklios kovos 95:87 (29:14, 15:31, 32:17, 19:25) palaužė Ness Zionos "Ironi" krepšininkus.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai atsiliko 44:45, atsigavo po ilgosios pertraukos, tačiau pralaimėjo ir paskutinį ketvirtį, tačiau pavojingai varžovų arčiau neprileido.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė rungtynėse prieš "Žalgirį" nepasižymėję atitinkamai 23 ir 21 tašką surinkę Jarellas Martinas (9/10 dvit., 10 atk. kam., 30 naud. b.) ir Romanas Sorkinas (8/10 dvit., 5 atk. kam., 3 bl., 27 naud. b.), 15 pridėjo Wade'as Baldwinas (3/6 trit., 6 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Tyleris Bey'us (10/12 dvit., 5 atk. kam., 30 naud. b.) pelnė 25, Shaqas Buchananas – 23 taškus.